Картоплесаджалка дворядна Bomet.
Дворядний навісний пристрій для картоплі приєднується до трактора за допомогою заднього навісного пристрою (ЗНУ).
Сажалка взаємодіє з тракторами, оснащеними ЗНУ другої категорії.
Вона виконує всі операції у одному робочому циклі,
з висаджуванням картоплі орає борозни,
автоматично висаджує картоплю
підгортає землю, формуючи гряди.
Картопля може висаджуватися в міжряддях на відстані 62.5 см або 67.5 см
при можливості зміни відстані бульб у ряді (29 см, 32 см або 35 см)
при глибині висаджування від 10 см до 15 см.
Зміна відстані бульб у ряді здійснюється зміною діаметра ходових коліс.
Ширина міжрядь
мм
50-65
Місткість бункера
кг
180
Маса машини
кг
205
Необхідна потужність
л.с.
від 18
Продуктивність га/година 2
Вага кг 210
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Рабочая ширина | 1500 мм |
| Ширина междурядий | 500 мм |
| Объем бункера | 1 куб. м |
| Производительность | 2 га/час |
| Потребность в мощности трактора | 18 л.с. |
| Производитель | Bomet |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1500 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Высота | 1500 мм |
| Масса | 180 кг |
Информация для заказа
- Цена: 21 500 ₴










