Характеристики та опис
-
-
Діаметр зовнішній
0,8 1 1,2 мм
-
Зернистість
120
-
Призначення
Шліфувальний, вирізання квадратних люків в керамограніті
-
Стан
Новий
-
Алмазна фреза PRO для гравера ⌀1 мм (10 ШТ)
Характеристики та опис
Алмазна фреза PRO 0,8 1 та 1,2 мм - ідеальний інструмент для точної обробки міцних матеріалів.
Завдяки гальванічному нанесенню алмазного покриття, ця фреза вирізняється високою ефективністю та тривалим терміном служби.
Переваги товару
- Висока якість алмазного покриття: Гальванічний метод нанесення забезпечує максимальну адгезію алмазів, забезпечуючи ефективність фрези.
- Універсальність в застосуванні: Підходить для використання з електричними та пневматичними граверами, бормашинами, міні дрилями та малими свердлильними верстатами .
- Оптимальний діаметр хвостовика: З діаметром хвостовика 2,35 мм фреза сумісна з більшістю типів інструментів.
Технічні характеристики товару:
- Діаметр фрези: 0,8 1 1,2 мм
- Діаметр хвостовика: 2,35 мм
- Тип свердління: Сухий або мокрий (застосування мокрого способу збільшує ресурс фрези)
- Застосування:
Обробка міцних матеріалів: Від скла і мармуру до каменю та інших твердих матеріалів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | S&R |
| Страна производитель | Китай |
| Основные | |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Толщина | 3 мм |
| Диаметр | 4 мм |
| Размер | 25 |
| Материал | Металл |
| Тип | Инструмент для полировки |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Красный |
| Длина | 50 мм |
Информация для заказа
- Цена: 15 ₴






