Картоплесаржалка однорядна. Характеристика:
| Країна виробник | Україна |
| Продуктивність | 0,1 Га/час |
| Бункер для мінеральних добрив | + |
| Глибина посадки | 50-100 мм |
| Крок посадки | регульований |
| Окучник дисковий регульований на підшипниках | Ø 280 мм |
| Транспортер | ланцюгового типу |
| Діаметр клубнів | 52 мм |
| Об'єм бункера | 30 л |
| Габаритні розміри | 900х500х650 мм |
Картоплесаржалка з бункером для добрива однорядна. Опис:
- Однорядна картопельсажалка для мотоблока призначена для механізованого висаджування картоплі.
- Щоб змінювати крок посадки, використовуються змінні зірочки, що входять до комплекту картоплі.
- Ланцюговий механізм обладнаний чашками для забору картоплі.
- Кут і висота окучників — регульовані.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Культура | Картопля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500 ₴









