
Телефонуйте
+38 050 846 08 09
+38 067 739 52 21
пишіть у viber. whatsapp +38 050 846 08 09
5 днів на випробування — БЕЗПЛАТНО!!
Розмір робочого шару
Фото 6 100х8х5+бланк=400 грн/шт
Фото 1 (Слева направо)
Довжина х ширина х висота, мм
1. 125х12х5 +бланк =550 грн/шт
2. 125х25х3 +бланк =600 грн/шт
3. 150х25х3+бланк = 700 грн/шт
4. 200х40х3+бланк = 1100 грн/шт
Призначення - заточення ножів усіх типів та іншого дрібного ручного різального інструменту
Тип - Моношаровий брусок на металевій зв'язці з рівномірно розподіленими зернами алмазу (АС15) по всьому об'єму
Тип - Прямокутний, плоскопалельний, цільноалмазний
Відклонення лінійних розмірів +-0,1 мм
Матеріал Мідно-олов'яна зв'язка,
Концентрація зерен алмаза (АС15, АС32) 100%
Марка порошку АС15 АС32
Зернистість
250/200, 200/160, 160/125 (велике зерно) — формування різальної крайки та завдання кута заточування.
Зерно 125/100,100/80, 80/63, 63/50 - чорнове заточування.
Зерно 60/40, 40/28, — чистове заточування.
Зерно 28/20, 20/14 — тонка доводка.
Зерно 14/10, 7/5 — найтонша доводка
Зерно 3/2 — полірування.
Комплект постачання - брусок+бланк
паспорт
Країна походження - Зроблено в Україні
Виготовлення брусків інших типорозмірів
Виготовлення алмазного інструменту,
зокрема й обертового (круги, планшайби) за кресленнями замовника
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Точильний камінь |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 3 мм |
| Вага | 100 г |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Призначення | Для ножів та ножиць |
| Матеріал | Комбінований |
| Матеріал стрижня | Алмазний |
| Основні | |
| Тип профілю | Прямокутний |
| Зернистість | 3400 |
- Ціна: від 800 ₴










