Телефонуйте +38 050 846 09
пишіть у вайбер +38 050 846 08 09
5 днів на випробування — БЕЗПЛАТНО!!
Розмір робочого шару
Фото 7 100х8х5+бланк=260 грн/шт
Фото 2 (Слева направо)
Довжина х ширина х висота, мм
1. 125х12х5 +бланк =350 грн/шт
2. 125х25х3 +бланк =400 грн/шт
3. 150х25х3+бланк = 700 грн/шт
4. 200х40х3+бланк = 1200 грн/шт
ЗЕРНІСТІСТЬ 3/2 мкм
Призначення - заточення ножів усіх типів та іншого дрібного ручного різального інструменту
Тип - Моношаровий брусок на металевій зв'язці з рівномірно розподіленими зернами алмазу (АС15) по всьому об'єму
Тип - Прямокутний, плоскопалельний, суцільнолмазний
Відклонення лінійних розмірів +-0,1 мм
Матеріал Мідно-олов'яна зв'язка,
Концентрація зерен алмаза (АС15, АС32) 100%
Марка порошку АСН АС15 АС32
Зернистість
250/200, 200/160, 160/125 (велике зерно) — формування різальної крайки та завдання кута заточування.
Зерно 125/100,100/80, 80/63, 63/50 - чорнове заточування.
Зерно 60/40, 40/28, — чистове заточування.
Зерно 28/20, 20/14 — тонка доводка.
Зерно 14/10, 7/5 — найтонша доводка
Зерно 3/2 — полірування.
Комплект постачання - брусок+бланк
паспорт
Країна походження - Зроблено в Україні
Виготовлення брусків інших типорозмірів
Виготовлення алмазного інструменту,
зокрема й обертового (круги, планшайби) за кресленнями замовника
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Точильний камінь |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 3 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| моношаровий | в |
| Основні | |
| Тип профілю | Прямокутний |
| Зернистість | 3 |
| Тип зв'язки | Бакелітова |
- Ціна: від 800 ₴










