ОПИС
Без вихідних!!!
КР-01
ОПИС
Ціна 6700 грн. Торг
Дзвоніть та пишіть у
viber, telegram, whatsapp
050 846 08 09
097 490 69 65
067 739 52 21
Доставка з Хмельницької області
Пряма продажа від виробника
Сервіс і постійний зворотний зв'язок
Є в наявності багато інших моделей із с/г техніки
Найпопулярніша косарка в Україні,
дуже ефективна на високих травах,
сегментні ножі з легкістю скошують будь-яку рослинність навіть на низьких обертах двигуна.
Характеристики
Вага — 28 кг
Кількість ножів — 8 шт.
Ширина захоплення — 80 см
Ремінний привод
працює з мотоблоками від 4 до 15 к.с.
Важільний механізм із натяжним роликом
Косарка роторна КР-01 мотоблочна на ремінь
ОПИС
Все є в наявностіВідсилання на день замовлення!
Фото1
Косилка роторна КР-01
для мотоблока з водяним охолодженням (РЕМЕННИЙ ПРИВОД)
Цена 5800 грн. Торг
Пряма продажа від виробника
Сервіс і постійний зворотний зв'язок
Є в наявності багато інших моделей із/х техніки
Найпопулярніша косарка в Україні на мотоблок із ремінним приводом.
дуже комплексна на високих травах,
сегментні ножі з легкістю скошують будь-яку рослинність навіть на низьких обертах двигуна.
Характеристики
Вага — 28 кг
Кількість ножів — 8 шт.
Ширина захоплення — 80 см
Ремінний привод
Агрегатується з мотоблоками від 4 до 15 л.
Нажальний механізм із натяжним роликом
Фото2
Косилка роторна КР-02 (ВОМ, шпонка 18 мм)
до мотоблока з повітряним охолодженням
Ціна 6100 грн
Тип агрегатування: навісний
Працює від:ВОМ (вал відбору потужності мотоблока)
Діаметр вала зі шпоновим пазом 18 мм
Потужність агрегатованого мотоблока: від 6 л.с.
Ширина скошування: 800 мм
Висота скошування: 50 мм
Розміри:
довжина: 810 мм
ширина 930 мм
висота: 780 мм
Вага: 27 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ШИП |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина захвату | 900 мм |
| Кількість ножів | 8 шт. |
| Кількість шарнірних редукторів | 12 шт. |
| Потреба в потужності трактора | 4 к.с. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 300 мм |
| Маса | 28 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 590 ₴
- Спосіб упаковки: флетбокс









