
Картоплекопач для мінітрактора вібраційний з активним ножом під¨єднання на 3 точки підключення на ВОМ
13 200 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 2005
- +380 (50) 846-08-090677395221 Володимир
Картоплекопач КВЗ-50 3Т вібраційний для трактора на ВОМ агрегується з тракторами із 3-х точечним кріпленням.
Картоплекопач призначений для використання з мінітракторами з подключенням на вал відбору потужності (ВВП).
Призначений для автоматизації процеса викопування картоплі та її відділення від грунта, а також його укладання на поверхню для подальшого збору вручну.
Також може використовуватися для ефективного збирання цибулі, буряка та часника.
Модуль складається з активного ножа та вібруючого решета.
Глибина викопування може бути регульована за допомогою опорних коліс, а якість сепарації грунта легко налагоджується шляхом регулювання обертів двигуна трактора.
Картоплекопач складається з:
- рами активного ножа (ширина 490 мм);
- стрясного решета;
Колеса мають можливість переміщення по висоті для регулювання глубини викопування.
Причіпний вузол також перемещується по висоті.
Вага – 100 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ШИП |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість рядів підкопування | 1 |
| Ширина захвату ножа | 49 см |
| Ширина транспортерної стрічки | 49 см |
| Довжина транспортерної стрічки | 60 см |
| Продуктивність | 1 га/год |
| Глибина викопування | 30 см |
| Бічні диски | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1100 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 800 мм |
| Маса | 100 кг |
- Ціна: 13 200 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: флетбокс





