Плуг 3-25 Віракс трьохкорпусний правосторонній
Відео роботи тут за посиланням
https://youtube.com/shorts/IC2uWTn7lWU
https://youtube.com/shorts/iE6qacn3Yng
Зроблено якісно як і попередні моделі
Особливості
- оригинальна геометрія робочих органів (відвала і леміша) дозволяє проводити швидку і якісну вспашку грунта любого типу з мінімальними витратами
- регулювання нахилу, повороту ліворуч-праворуч.
- ковані ножі підвищеної зносостійкості
- посилена рама
Продаж від завода-виробника напряму без посередників!
Можливе виготовлення плуга 3-25 Віракс Україна лівостороннього (+1500 грн)
Гарантия 1 рік
Технічна підтримка, сервіс
Повний цикл виробництва та наявність комплектуючих та запчастин
Характеристики плуга 3-25 Віракс Україна
Кількість корпусів 3 шт
Щирина захвата 75 см
Глибина вспашки 25 см
Потужність трактора від 30 к.с.
Вага 150 кг
Оплата - післяоплата при отриманні
Доставка
По спец ціні Новою Поштою по Україні
- у вантажне відділення (до 1000 кг)
- адресна доставка у двір
Детально та відео роботи плуга тут
Відео роботи плуга 3-25Віракс тут за посиланням
https://youtube.com/shorts/iE6qacn3Yng
а также по вказаним номерам у вайбер
+38 097 490 69 65
+38 050 846 08 09
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ШИП |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина захвату | 1 м |
| Потреба потужності трактора | 30 л.с. |
| Кількість робочих органів | 3 шт. |
| Глибина оброблення | 250 мм |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 150 кг |
| Висота | 1300 мм |
| Ширина | 1250 мм |
| Довжина | 1900 мм |
- Ціна: 14 900 ₴
- Спосіб упаковки: флетбокс






