Алмазний відрізний міні-диск для Granite-Cut 35*0,7*6 для різки керамограніта
Дискотримач
хвостовик 3,2 мм
зажимний гвинт М6
Також в асортименті диски таких розмірів
|
Толщина 0,7 мм |
Цена, грн |
|
Диск алмазный Ø35*0,7 |
260,00 |
|
Диск алмазный Ø40*0,7 |
320,00 |
|
Диск алмазный Ø50*0,7 |
450,00 |
Алмазний спечений диск призначений для різки керамограніта
Алмазний спечений диск для різки керамограніта.
Відео роботи тут
https://youtu.be/MYmOPUTuc20?si=B2uaM5WwlXa2w7mn
https://youtube.com/shorts/7M1TaTbI16E?si=XHwsPOF3lOAdFnYI
https://youtube.com/shorts/yGYlGto6Nx8?feature=share
https://youtu.be/7SQZX-Rs3pc
https://youtu.be/Lcn2EcCA_3w?si=Lt7xEYdkDXn3F9ke
Алмазний спечений диск Granite-Cut 35*0,7*6 мм для рвзки керамограніта гравером
Розміри
Діаметр, мм 35
Товщина, мм 0,7
посадочний отвір, мм 6 мм
тел., viber+380508460809
whatsapp, Telegram +38 066 706 01 72
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь, Алюміній, Графіт, Камінь, Бетон, Плитка, Граніт, Кераміка, Цегла, Абразив, Сталь, Хром, Гіпс, Пластик, Керамічна плитка, Газобетон, Залізобетон, Керамограніт, Мармур, Піщаник, Тротуарна плитка, Ракушняк, Армований бетон, Асфальт, Високоармований бетон, Гідротехнічний бетон, Штучний камінь, Скло |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез, Пазование, Підрізка, Шліфування, Зачистний |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 35 мм |
| Діаметр внутрішній | 3 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Кількість зубів | 1000 |
| Кількість сегментів | 1 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Зернистість | 500 |
| Виробник | Granite |
- Ціна: 260 ₴
- Спосіб упаковки: бокс












