Алмазний диск 50*0,7*6 Granite-Cut керамограніт мозаїка для гравера та мініболгарки
Розміри
Діаметр, мм 50
Товщина, мм 0,7
посадочний отвір, мм 6 мм
Дискотримач (продається окремо)
хвостовик 3,2 мм
зажимний гвинт М6
Алмазный спеченный диск предназначен для резки керамогранита.
спеченные диски для гравера
відео роботи тут
https://youtu.be/MYmOPUTuc20?si=B2uaM5WwlXa2w7mn
https://youtube.com/shorts/7M1TaTbI16E?si=XHwsPOF3lOAdFnYI
https://youtube.com/shorts/yGYlGto6Nx8?feature=share
https://youtu.be/7SQZX-Rs3pc
Алмазний спечений диск для різки керамограніта.
Розміри
Діаметр, мм 50
Товщина, мм 0.7
Посадочний отвір, мм 6
тел, вайбер +380508460809
whatsapp, Telegram +38 066 706 01 72
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Обробка матеріалу | Графіт, Камінь, Бетон, Плитка, Граніт, Кераміка, Цегла, Абразив, Керамічна плитка, Газобетон, Залізобетон, Керамограніт, Мармур, Піщаник, Тротуарна плитка, Ракушняк, Армований бетон, Асфальт, Високоармований бетон, Гідротехнічний бетон |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез, Пазование, Підрізка, Поздовжнє пиляння, Шліфування |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 50 мм |
| Діаметр внутрішній | 6 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Кількість зубів | 1 |
| Кількість сегментів | 1 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Зернистість | 500 |
| Виробник | Granite |
- Ціна: 450 ₴
- Спосіб упаковки: бокс











