Спечений алмазний бор призначений для обробки металів, сплавів та керамики в умовах зуботехнічної лабораторії
Характеристики та опис
Діаметр робочої частини 5,0 мм
Довжина робочої частини 13,0 мм
Хвостовик 2,35 мм
Призначення зуботехничного алмазного бору можна визначити по колірному коду (відповідно до стандартів ISO):
- чeрный - наиболее грубый абразив, 70 грит
- зеленый - грубый абразив, 100 грит
- синий - нормальная (средняя) зернистость, универсальная; 170 грит
- красный - тонкий абразив, 320 грит
- желтый - сверхтонкий абразив 600 грит
- чорний - найбільш грубий абразив, 70 гріт
- зелений - грубий абразив, 100 гріт
- синій - нормальна (середня) зернистість, 170 гріт ;
- червоний - тонкий абразив, 320 гріт
- жовтий - надтонкий абразив, 600 гріт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Інструмент для полірування |
| Довжина | 50 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Колір | Червоний |
| Розмір | 25 |
| Матеріал | Метал |
| Діаметр | 4 мм |
| Товщина | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴
- Спосіб упаковки: бокс




