Диск відрізний 30*0.6 мм алмазний спечений для стоматології та зуботехнічної лабораторії
Розміри і ціни для дисків товщиною 0,6 мм нижче та на фото 1
|
На даний момент стоматологи-ортопеди все частіше використовують у своїй практиці метал\окерамічні конструкції зубних протезів. Переваги таких протезів небезпідставні, тому що вони поєднують в собі високі функціональні якості суцільновідлитих протезів у порівнянні зі штамповано-паяними (точність виготовлення, міцність, відсутність пайки) і високі естетичні та біологічні властивості кераміки. Зупинимося на деяких аспектах технології виготовлення металокерамічних протезів. Одним із слабких місць в роботі стоматологів-ортопедів і зубних техніків є нестача необхідних абразивних інструментів.
Алмазні (спечені диски віждрізної форми (див. фото) призначені, в першу чергу, для обробки порцелянових зубів. Вони мають ряд переваг у порівнянні з гальванічними (одношаровими) аналогами.
По-перше, вони налійні в експлуатації і стійкі до «облисіння» та «засалювания». В алмазному диску по мірі зношування повністю зберігаються ріжучі властивості, і строк служби до 10 раз перевищує гальванічні аналоги. Причина в тому, що гальванічні диски мають один, рідше два шари алмазного зерна на поверхні стальної форми, то суцільно-алмазний інструмент може працювати всією поверхнею до посадочного отвору.
По-друге, за рахунок властивості самозаточування диск поступово прироблюється і без того незначна вібрація практично зникає — виникає відчуття більш «м*якої» обробки.
По-третє, при виготовленні дисків використовуються високоякісні алмазні порошки, що забеспечує їх високі ріжучі властивості.
Диски відрізної форми можуть використовуватися для розрізання металічних коронок (один диск діаметром 8 мм розрізає в трех напрямках не менш 100 коронок, тривалість розрізання однієї коронки 2 хвилини). Тонкі диски призначені для розпилювання металлокерамічних мостовидних протезів. Гострий край и невеликі розміри дозволяють легко здійснювати цю необхідну для техника операцію.
Порівняння алмазних спечених дисків з гальванічними показало, що спечені диски дають менше пилу і довго зберігають задану форму. Порівняння з твердосплавними борами показало, що після обробки спеченими дисками поверхня коронки чистіше і наступна її обробка еластичними шліфувальними кругами потребує меньшої кількості часу. Спечені алмазні диски мають нові для стоматологів специфічні риси. Вони добре розрізають металічні коронки і обробляють сплави типу КХС.
Таким чином, за рахунок більшої довговічності інструменту і кращої ефективності обробки можна зменшити питомі витрати на обробку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Камінь, Кераміка |
| Вид обробки | Швидкий різ, Підрізка, Шліфування |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 30 мм |
| Діаметр внутрішній | 2 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Кількість зубів | 1 |
| Кількість сегментів | 1 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Зернистість | 125 |
- Ціна: 155 ₴
- Спосіб упаковки: бокс




