Потужний оригінальний однокорпусний плуг 1-25 Віракс з шириною захвата 25 см, та збільшеною стійкою до 50 см для мототрактора
вІдео роботи плуга 1-25 Віракс тут
https://youtube.com/shorts/dQjY13speUE?si=TzUEWtFi9mDhWzAg
Плуг є скороченою версією моделі 2х25, тому можна використовувати з любим мототрактором та міні-трактором малої потужності.
Особливості
- потужна трикутна рама
- регулювання глибини обробки за допомогою гвинтового механізма, встановленого на опорному колесі
- леміш і відвал зйомного типа із можливістю регулювання
- кований ніж
Характеристики та опис
-
-
Країна виробник Украина
-
Ширина захвата 250 мм
-
Глибина обробки 200 мм
-
Кількість робочих органів 1 шт.
-
Некобхідна потужність трактора від 12 к.с.
-
-
Габаритні розміри
-
Вага 60 кг
-
Всі деталі за телефонами, дзвоніть, пишіть у вайбер проконсультуємо по всьому навісному обладнанню
вІдео роботи плуга 1-25 Віракс тут
https://youtube.com/shorts/dQjY13speUE?si=TzUEWtFi9mDhWzAg
+380974906965
+380508460809
+380677395221
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ШИП |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина захвату | 25 м |
| Потреба потужності трактора | 12 л.с. |
| Кількість робочих органів | 1 шт. |
| Глибина оброблення | 200 мм |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 60 кг |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 800 мм |
- Ціна: 7 000 ₴
- Спосіб упаковки: флетбокс





