Картоплесаджалка дворядна Bomet.
Дворядний навісний пруд для картоплі приєднується до трактора за допомогою заднього навісного пристрою (ЗНУ). Сажалка взаємодіє з тракторами, оснащеними ЗНУ другої категорії. Вона виконує всі операції у одному робочому циклі, що з висаджуванням картоплі тобто. орає борозни, автоматично висаджує картопля і підгортає землю, формуючи гряди.
Картопля може висаджуватися в міжряддях на відстані 62.5 см або 67.5 см при можливості зміни відстані бульб у ряді (29 см, 32 см або 35 см) при глибині висаджування від 10 см до 15 см. Зміна відстані бульб у ряді здійснюється зміною діаметра ходових коліс.
Ширина міжрядь
мм
50-65
Місткість бункера
кг
180
Маса машини
кг
205
Необхідна потужність
л.с.
від 18
Продуктивність га/година 2
Вага кг 210
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Робоча ширина | 1500 мм |
| Ширина міжрядь | 500 мм |
| Об'єм бункера | 1 куб. м |
| Продуктивність | 2 га/год |
| Потреба в потужності трактора | 18 к.с. |
| Виробник | Bomet |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Висота | 1500 мм |
| Маса | 180 кг |
- Ціна: 21 500 ₴
- Спосіб упаковки: флетбокс










