Опис
Призначений для контроля кута заточки при заточці ріжучого інструмента на точилках .
Вибір потрібногно кута електронним кутоміром повністю вирішує цю проблему.
Комплект
кутомір
викрутка
кутомір електронний підібрати в онлайн каталозі інструментів з доставкою в любий куточок Києва і України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Цифровий кутомір |
| Діапазон вимірювань від 0 до | 180 град. |
| Матеріал | Сталь |
| Вага | 80 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Габарити | |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 20 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴
- Спосіб упаковки: коробка







