Характеристики та опис
-
-
Діаметр зовнішній
0,8 1 1,2 мм
-
Зернистість
120
-
Призначення
Шліфувальний, вирізання квадратних люків в керамограніті
-
Стан
Новий
-
Алмазна фреза PRO для гравера ⌀1 мм (10 ШТ)
Характеристики та опис
Алмазна фреза PRO 0,8 1 та 1,2 мм - ідеальний інструмент для точної обробки міцних матеріалів.
Завдяки гальванічному нанесенню алмазного покриття, ця фреза вирізняється високою ефективністю та тривалим терміном служби.
Переваги товару
- Висока якість алмазного покриття: Гальванічний метод нанесення забезпечує максимальну адгезію алмазів, забезпечуючи ефективність фрези.
- Універсальність в застосуванні: Підходить для використання з електричними та пневматичними граверами, бормашинами, міні дрилями та малими свердлильними верстатами .
- Оптимальний діаметр хвостовика: З діаметром хвостовика 2,35 мм фреза сумісна з більшістю типів інструментів.
Технічні характеристики товару:
- Діаметр фрези: 0,8 1 1,2 мм
- Діаметр хвостовика: 2,35 мм
- Тип свердління: Сухий або мокрий (застосування мокрого способу збільшує ресурс фрези)
- Застосування:
Обробка міцних матеріалів: Від скла і мармуру до каменю та інших твердих матеріалів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | S&R |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Товщина | 3 мм |
| Діаметр | 4 мм |
| Розмір | 25 |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Інструмент для полірування |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Червоний |
| Довжина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 ₴
- Спосіб упаковки: пластиковий бокс






