Картоплекопалка Bomet Україна— навісна однорядна вібраційна, грохотна до трактора на 3 точки, на ВОМ.
пряме ВИКОПУВАННЯ. НЕ БІЧНА!!)
Копання рядка між колесами трактора використовується для прибирання картоплі ТРАКТОРАМИ З КОЛІЄЮ задніх коліс до 1000 мм. (Yanmar, Kubota)
на легких і середніх грунтах.
Агрегатується з тракторами 18-40 л. с. на трьох точкову навіску і приводиться в дію карданним валом 6 шліц. Глибина копання регулюється опорними колесами.Інтенсивність відсіювання можна збільшити шляхом регулювання нахилу відсіває елеватора.
Картоплекопач КВЗ-50 3Т вібраційний для трактора на ВОМ агрегується з тракторами із 3-х точечним кріпленням.
Картоплекопач призначений для використання з мінітракторами з подключенням на вал відбору потужності (ВВП).
Призначений для автоматизації процеса викопування картоплі та її відділення від грунта, а також його укладання на поверхню для подальшого збору вручну.
Також може використовуватися для ефективного збирання цибулі, буряка та часника.
Модуль складається з активного ножа та вібруючого решета.
Глибина викопування може бути регульована за допомогою опорних коліс, а якість сепарації грунта легко налагоджується шляхом регулювання обертів двигуна трактора.
Картоплекопач складається з:
- рами активного ножа (ширина 490 мм);
- стрясного решета;
Колеса мають можливість переміщення по висоті для регулювання глубини викопування.
Причіпний вузол також перемещується по висоті.
Вага – 100 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ШИП |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість рядів підкопування | 1 |
| Ширина захвату ножа | 49 см |
| Ширина транспортерної стрічки | 49 см |
| Довжина транспортерної стрічки | 60 см |
| Продуктивність | 1 га/год |
| Глибина викопування | 30 см |
| Бічні диски | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1100 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 800 мм |
| Маса | 100 кг |
- Ціна: 13 200 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: флетбокс







