Характеристики:
тип навісний
ширина захвату 45см
глибина копання до 25см
робоча швидкість 3км/год
швидкість обертання ВВП 540об/хв
агрегатується трактор від 12к.с.
габаритні розміри 90/80/100см вага 63кг
Картоплекопач агрегатує з мототракторами з трьохточковою навіскою, потужністю від 12 к.с., а також з мінітракторами японського та китайського виробництва. Працює від ВВП, вал копача на 6 шліців!
Відправляємо "Новою поштою", "Делівері"
Картофелекопалка вибрационная БУЛАТ КВ-50 ЛЮКС, с подвижным передним ножом и задней частью для трактора, минитрактора от 10 л.с
Картофелекопалка очень качественно выполняет свое задание и имеет чрезвычайно надежный привод и раму, а низкая цена как приятный бонус к покупке.
Технические данные и характеристики копалки
Вес - 47 кг
Производительность - 0.20Га / ч
ВОМ - 6 шлицов
Ширина ножа - 50 см
Активный нож и задняя часть
Ширина, длина, высота - 70 * 120 * 70
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ШИП |
| Країна виробник | Україна |
| Швидкість обертання ВОМ | 1500 об/хв |
| Кількість рядів підкопування | 1 |
| Ширина захвату ножа | 45 см |
| Ширина транспортерної стрічки | 45 см |
| Довжина транспортерної стрічки | 50 см |
| Продуктивність | 1 га/год |
| Глибина викопування | 25 см |
| Бічні диски | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 800 мм |
| Маса | 47 кг |
- Ціна: 6 500 ₴
- Спосіб упаковки: флетбокс











